Lepsze niż Kopanie to Inwestowanie w te 3 Kryptowaluty!

Pasywny dochod kryptowaluty

Niektóre Kryptowaluty pozwalają zarabiać pasywny dochód bez ruszania palcem. Zanim jednak zacznę opisywać poniższe waluty chciałbym zacytować Warrena Buffetta: „Jeśli nie znajdziesz sposobu na zarabianie pieniędzy podczas snu, będziesz pracował aż do śmierci”

2099ICON (ICX)

ICON to kolejny projekt, który ostatnio pojawił się na pierwszych stronach gazet, co r uważam za wielki potencjał. Został on nazwany jako „Koreański Ethereum”. ICON uruchomił niedawno swoją główną sieć i wkrótce umożliwi konwersję „tokenów” ICX ERC20 (te zostały właśnie wykorzystane do uruchomienia swojej ICO) na „prawdziwe” tokeny ICX.

ICON wykorzystuje mechanizm konsensusu o nazwie Loop Fault Tolerance (LFT) z systemem motywacyjnym bardzo podobnym do Delegowanego Proof of of Stake (DPoS). Mechanizm ten wymaga od posiadaczy monet głosowania na delegatów, którzy są odpowiedzialni za zatwierdzanie transakcji i utrzymywanie blockchain.

Gdy ICON w pełni uruchomi swoją główną sieć (łącznie z portfelem ICONex), wystarczy, że założysz konto ICON i oddasz swój głos delegatowi. Następnie otrzymasz wypłatę za pośrednictwem delegata w nagrodę za głosowanie na niego. Szczegóły, ile otrzymasz w zamian, nie zostały jeszcze sformalizowane, ponieważ nie ma danych historycznych do obliczenia szacunków.

ICX mozesz kupic na Binance.

1989COSS.io (COSS)

W przeciwieństwie do ICX , COSS jest „tokenem wymiany”, który zyskał na popularności w ciągu ostatnich kilku miesięcy. COSS działa w następujący sposób – Każda transakcja przeprowadzana na giełdzie niesie niewielką opłatę (między 0,04-0,2% w zależności od wolumenu transakcji), zarówno dla producenta, jak i odbiorcy. Połowa opłat zostanie następnie umieszczona w zdecentralizowanej organizacji autonomicznej (DAO), która następnie zostanie przekazana posiadaczom tokenów COSS pod koniec tygodnia. Dywidendy te są wypłacane w odpowiednich tokenach, w których transakcja została zrealizowana, tj. Jeśli transakcja dotyczyła pary ETH / OMG, zamiast COSS otrzymasz wypłatę w  ETH i OMG.

W zależności od tego, gdzie przechowujesz tokeny COSS, procedura otrzymywania wypłat jest nieco inna:

Jeśli twoje tokeny COSS są przechowywane na giełdzie COSS.io, nic nie jest wymagane. Wypłaty będą się odbywały automatycznie co tydzień (są łączne i możesz złożyć wniosek za pomocą kilku kliknięć).

Jeśli korzystasz z zewnętrznego portfela do przechowywania tokenów COSS (tzn. MyEtherWallet), musisz wykonać konkretną funkcję w inteligentnym kontrakcie.

CossCalc ma doskonały kalkulator, który pozwala na ustalanie dywidend, a także pozwala modyfikować konkretne zmienne wpływające na wypłaty (dzienna wielkość i opłaty).

COSS można, zakupić na COSS.

1169PIVX (PIVX)

Prywatna natychmiastowa weryfikowana transakcja (PIVX) jest rozwidleniem Dash (DASH). W przeciwieństwie do Dasha, który wykorzystuje Proof-of-Work (PoW) jako mechanizm konsensusu, PIVX używa Proof of of Stake (PoS).

PoS to kategoria algorytmów konsensusowych dla publicznych bloków, które zależą od ekonomicznej stawki walidatora w sieci. W publicznych blokach opartych na protokole PoS, zestaw walidatorów na zmianę proponuje głosowanie w następnym bloku, a waga każdego głosowania weryfikatora zależy od wielkości jego depozytu (tj. Stawki).

Naturalnie, ci, którzy posiadają największą liczbę mone, będą odgrywać największą rolę w zabezpieczaniu sieci. W nagrodę za zabezpieczenie sieci, są one opłacane nowo wybite (utworzone) monety.

Istnieją dwa sposoby zarabiania pasywnego dochodu z PIVX.

Uruchamianie Masternode – Masternodes zapewnia dodatkowe usługi dla sieci PIVX niż normalne węzły. W zamian Masternodes otrzymują dodatkowe nagrody. Aby uruchomić Masternodę, potrzebujesz co najmniej 10 000 PIVX.

Staw twój PIVX – Ta metoda jest bardzo prosta i nie wymaga minimalnego PIVX; możesz postawić dowolną ilość PIVX. Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować portfel PIVX i zachować „aktywny” portfel (np. Online).

Aby dowiedzieć się, ile możesz zarabiać pasywnie przy pomocy PIVX, możesz odwiedzić stronę Kalkulator wynagrodzeń PIVX tutaj.

Możesz kupić PIVX na Binance