Bitcoinheavy czyli portal który nauczy cię handlu kryptowalutami za darmo

Jeżeli trafiłeś na tą stronę to zapewne jesteś zwolennikiem kryptowalut albo dopiero poznajesz ten cały świat Bitcoina oraz innych Altcoinów. Ja pierwszy raz usłyszałem o Bitcoinie w 2015 roku i od tamtego czasu jestem zachwycony tą całą krypto rewolucją (tak, dobrze przeczytałeś, rewolucją!) Jeżeli nadal myślisz, że kryptowaluty to jakaś ściema bo „ktoś tak powiedział w telewizji” to obejrzyj ten filmik z 1994  roku w którym dziennikarze nabijają się z Internetu i nie potrafią odpowiedzieć na pytanie czym jest Internet.

KRYPTO
Krypto Rewolucja 2018

Wszyscy wiemy jak się potoczyły losy Internetu, nie możemy bez niego żyć, każdy go ma w swoim komputerze, tablecie, czy komórce. Żyjemy w bardzo rewolucyjnych czasach w których zyskujemy więcej „swobody”, wiele rzeczy staję się bardziej dostępnych dla zwykłego człowieka. Spójrzmy na rewolucje w innych branżach które miały miejsce na przestrzeni ostatnich lat:

Największa firma taksówkowa? – Uber, który posiada 0 samochodów! Uber pozwala, każdemu kto ma samochód czterodrzwiowy w miarę dobrym stanie bycie taksówkarzem.

Największa firma hotelowa? – Airbnb, który posiada 0 hoteli! Każdy kto ma mieszkanie, może je wypożyczyć

Największa firma telewizyjna? – Netflix, który ma szeroki wachlarz filmów i seriali bez reklam i pozwala tobie je oglądać w dobrej jakości i kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Untitled design (2)
Żyjemy w czasach rewolucji społeczno-technologicznej

Elon Musk wyśle pierwszych ludzi na Marsa  za parę lat, samo prowadzące się samochody mają wyjść w przeciągu następnych 2 lat, a sztuczna inteligencja i roboty są bardzo prawdopodobne w przeciągu następnych 10 lat. Wiem, że to wszystko brzmi jak opowieści z gwiezdnych wojen, ale to są czasy w których żyjemy! Więc, jeżeli naprawdę uważasz, że kryptowaluty znikną z naszego świata to możesz równie dobrze opuścić tą stronę.

A więc czym jest Bitcoinheavy?

Wszystko zaczęło się od tego artykułu Podstawy Handlu Kryptowalut, rozesłałem go po kilku grupach na Facebooku i w przeciągu kilku godzin dostałem około 100 wiadomości na mojego Facebooka.  Stwierdziłem, że zapotrzebowanie jest duże na naukę handlu kryptowalutami i że powinienem kontynuować projekt Bitcoinheavy. Tak więc na tej stronie znajdziesz poradniki, spekulacje, wiadomości, oraz moje rekomendacje dotyczące handlu kryptowalutami oraz trochę o kopaniu. Dodatkowo posiadamy dość dużą i ciekawą społeczność na Facebooku gdzie dzielimy się najnowszymi informacjami oraz poradami dotyczącymi handlu krypto. Bitcoinheavy.org jest miejscem gdzie nauczysz się handlu kryptowalutami za darmo.

 

Poniżej zamieszczę kilka poradników które każdy kto chce zacząć swoją przygodę z handlem kryptowalut powinien przeczytać

Untitled design (3)

Podstawy Handlu Kryptowalut Na Giełdzie

Co To Jest Skalpowanie?

Najłatwiejsza I Najszybsza Analiza Do Day Tradingu

Poziomy Fibonacciego i ich Zastosowanie

Porównanie Bittrex vs Binance

Jeżeli nie wiesz jak najtaniej kupić Bitcoina przeczytaj ten artykuł

Untitled design (5)

Jak Kupić Bitcoina Bez Płacenia Prowizji Giełdowych

Jeżeli zastanawiasz się nad kopaniem Bitcoina, ale nie jesteś pewien czy to jest opłacalne sprawdź ten poradnik

Untitled design (6)

Czy Wydobywanie Bitcoina jest opłacalne?

 

Giełda na której handluje kryptowalutamidownload

Dołącz do nas na Facebooku