Binance Rejestracja

Binance bitcoinheavy

Binance to jedna z popularniejszych ostatnio giełd kryptowalut, na której można handlować ponad 200 różnymi kryptowalutami, poczynając od gigantów rynku jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin po nowe, dynamicznie rozwijające się tak zwane altcoiny. Handel na Binance daje o wiele większe możliwości niż polskie giełdy kryptowalut, na których możemy zazwyczaj kupić tylko kilka różnych kryptowalut. Z Binance mogą korzystać osoby z całego świata, a sam proces rejestracji jest bardzo prosty.

Jak założyć konto na Binance

Wchodzimy na stronę główną giełdy Binance.com i klikamy przycisk Register w prawym górnym rogu:

 

W pola wpisujemy kolejno nasz adres e-mail, hasło jakiego chcemy używać do Binance (sugerujemy tzw. mocne hasło zawierającej oprócz liter i cyfr również znaki specjalne i wielkie litery), następnie powtarzamy hasło i jeśli chcemy (opcjonalnie) wpisujemy ID osoby, która poleciła nam Binance (w tym celu musimy je od tej osoby otrzymać). Na koniec zaznaczamy kwadratowe pole przy „I agree to Binance’s Terms of Use” i klikamy przycisk Register. Jeśli wszystko przebiegło poprawnie czeka nas jeszcze rozwiązanie prostego zadania typu CAPTCHA, potwierdzającego, że jesteśmy człowiekiem.

Za pomocą suwaka pod obrazkiem musimy przesunąć kawałek na odpowiednie miejsce. Po udanym rozwiązaniu CAPTCHY powinniśmy zobaczyć taki komunikat:

Kolejny krok to potwierdzenie naszego adresu e-mail, podanego przy rejestracji na Binance. W tym celu wchodzimy na naszą skrzynkę e-mail, otwieramy maila aktywacyjnego, który powinien przyjść do nas po rejestracji i klikamy znajdujący się w nim link Verify Email

W mailu tym znajdziecie również kilka podstawowych, ale bardzo ważnych, porad dotyczących bezpieczeństwa Waszego konta na Binance. Poniżej znajdziecie je w języku polskim.

Bezpieczeństwo konta Binance

Kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa, pomagających zabezpieczyć nasze konto na giełdzie kryptowalut Binance.

  • NIGDY nie podawaj osobom trzecim swojego hasła.
  • NIGDY nie dzwoń do osób, które podają się za pracowników Binance i nalegają na kontakt telefoniczny.
  • NIGDY nie przesyłaj żadnych środków pieniężnych osobom, które twierdzą, że reprezentują Binance.
  • Aby poprawić bezpieczeństwo konta korzystaj z aplikacji Google Two Factor Authentication.
  • Przed zalogowaniem zawsze sprawdzaj czy na pewno trafiłeś na domenę www.Binance.com.

Większość giełd kryptowalut wymaga od swoich użytkowników dosyć skomplikowanego procesu weryfikacji zanim będą oni mogli zasilić swoje konto środkami, zacząć handlować kryptowalutami i wypłacać zyski. W przypadku giełdy Binance handlować bez weryfikacji dokumentów możemy do wysokości 2 BTC dziennie. Jest to bardo duża kwota, która większości ludzi w zupełności wystarczy.

download