3 Kryptowaluty Do Zarabiania Pasywnego Dochodu

Niektóre Kryptowaluty pozwalają zarabiać pasywny dochód bez ruszania palcem. Zanim jednak zacznę opisywać poniższe waluty chciałbym zacytować Warrena Buffetta: „Jeśli nie znajdziesz sposobu na zarabianie pieniędzy podczas snu, będziesz pracował aż do śmierci”

2099ICON (ICX)

ICON to kolejny projekt, który ostatnio pojawił się na pierwszych stronach gazet, co r uważam za wielki potencjał. Został on nazwany jako „Koreański Ethereum”. ICON uruchomił niedawno swoją główną sieć i wkrótce umożliwi konwersję „tokenów” ICX ERC20 (te zostały właśnie wykorzystane do uruchomienia swojej ICO) na „prawdziwe” tokeny ICX.

ICON wykorzystuje mechanizm konsensusu o nazwie Loop Fault Tolerance (LFT) z systemem motywacyjnym bardzo podobnym do Delegowanego Proof of of Stake (DPoS). Mechanizm ten wymaga od posiadaczy monet głosowania na delegatów, którzy są odpowiedzialni za zatwierdzanie transakcji i utrzymywanie blockchain.

Gdy ICON w pełni uruchomi swoją główną sieć (łącznie z portfelem ICONex), wystarczy, że założysz konto ICON i oddasz swój głos delegatowi. Następnie otrzymasz wypłatę za pośrednictwem delegata w nagrodę za głosowanie na niego. Szczegóły, ile otrzymasz w zamian, nie zostały jeszcze sformalizowane, ponieważ nie ma danych historycznych do obliczenia szacunków.

ICX mozesz kupic na Binance.

1989COSS.io (COSS)

W przeciwieństwie do ICX , COSS jest „tokenem wymiany”, który zyskał na popularności w ciągu ostatnich kilku miesięcy. COSS działa w następujący sposób – Każda transakcja przeprowadzana na giełdzie niesie niewielką opłatę (między 0,04-0,2% w zależności od wolumenu transakcji), zarówno dla producenta, jak i odbiorcy. Połowa opłat zostanie następnie umieszczona w zdecentralizowanej organizacji autonomicznej (DAO), która następnie zostanie przekazana posiadaczom tokenów COSS pod koniec tygodnia. Dywidendy te są wypłacane w odpowiednich tokenach, w których transakcja została zrealizowana, tj. Jeśli transakcja dotyczyła pary ETH / OMG, zamiast COSS otrzymasz wypłatę w  ETH i OMG.

W zależności od tego, gdzie przechowujesz tokeny COSS, procedura otrzymywania wypłat jest nieco inna:

Jeśli twoje tokeny COSS są przechowywane na giełdzie COSS.io, nic nie jest wymagane. Wypłaty będą się odbywały automatycznie co tydzień (są łączne i możesz złożyć wniosek za pomocą kilku kliknięć).

Jeśli korzystasz z zewnętrznego portfela do przechowywania tokenów COSS (tzn. MyEtherWallet), musisz wykonać konkretną funkcję w inteligentnym kontrakcie.

CossCalc ma doskonały kalkulator, który pozwala na ustalanie dywidend, a także pozwala modyfikować konkretne zmienne wpływające na wypłaty (dzienna wielkość i opłaty).

COSS można, zakupić na COSS.

1169PIVX (PIVX)

Prywatna natychmiastowa weryfikowana transakcja (PIVX) jest rozwidleniem Dash (DASH). W przeciwieństwie do Dasha, który wykorzystuje Proof-of-Work (PoW) jako mechanizm konsensusu, PIVX używa Proof of of Stake (PoS).

PoS to kategoria algorytmów konsensusowych dla publicznych bloków, które zależą od ekonomicznej stawki walidatora w sieci. W publicznych blokach opartych na protokole PoS, zestaw walidatorów na zmianę proponuje głosowanie w następnym bloku, a waga każdego głosowania weryfikatora zależy od wielkości jego depozytu (tj. Stawki).

Naturalnie, ci, którzy posiadają największą liczbę mone, będą odgrywać największą rolę w zabezpieczaniu sieci. W nagrodę za zabezpieczenie sieci, są one opłacane nowo wybite (utworzone) monety.

Istnieją dwa sposoby zarabiania pasywnego dochodu z PIVX.

Uruchamianie Masternode – Masternodes zapewnia dodatkowe usługi dla sieci PIVX niż normalne węzły. W zamian Masternodes otrzymują dodatkowe nagrody. Aby uruchomić Masternodę, potrzebujesz co najmniej 10 000 PIVX.

Staw twój PIVX – Ta metoda jest bardzo prosta i nie wymaga minimalnego PIVX; możesz postawić dowolną ilość PIVX. Wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować portfel PIVX i zachować „aktywny” portfel (np. Online).

Aby dowiedzieć się, ile możesz zarabiać pasywnie przy pomocy PIVX, możesz odwiedzić stronę Kalkulator wynagrodzeń PIVX tutaj.

Możesz kupić PIVX na Binance

Więcej na temat POS znajdziecie na polskim portalu poświęconym monetą POS, oto link do strony.

Dlaczego inwestycja w Chinskie Altcoiny może być jedną  z nalepszych decyzji w twoim życiu.

download

Dołącz do nas na Facebooku

download

Grupa Sygnałowa na Telegramie

Dodaj komentarz