LitePay –  Litecoin Kryptowaluta Która Zrewolucjonizuje Świat 26 Lutego?

Według Charliego Lee, założyciela Litecoin, LitePay ukaże się 26 lutego Charlie Lee, założyciel Litecoin i były dyrektor ds. Technicznych w Coinbase, mówi, że procesor transakcji LitePay zostanie wydany 26 lutego.

Fundacja Litecoin ogłosiła LitePay tuż przed świętami Bożego Narodzenia w planie umożliwiającym firmom przyjmowanie płatności w Litecoin z dowolnego miejsca na ziemi. Procesor transakcji umożliwia klientom płacenie za produkty i usługi w dolarach przy niskiej opłacie za transakcje.

Portfel Litecoin będzie również dostępny dla wszystkich głównych przeglądarek mobilnych i stacjonarnych oraz będzie można dokonywać natychmiastowych wypłat z bankomatów kompatybilnych z VISA.

Oficjalne konto LitePal na Twitterze mówi: „LitePal to pierwszy procesor płatności obsługujący Litecoin. My widzimy świat kryptowalut, w którym litecoin jest wykorzystywany przez kupców z całego świata; jeden usprawniony, prosty, mniej dezorientujący proces. Dziękuję @SatoshiLite za stworzenie LTC, które wszyscy kochamy”.

Palwasha Saaim, analityk w Lombardi Financial, nazwał LitePay „Zmieniaczem gry dla Litecoin”. Powiedział: „Pozwoliłoby to firmom akceptować Litecoin, nie martwiąc się o niestabilność cen. Płatności będą przetwarzane przez LitePay natychmiast i rozliczane bezpośrednio z ich bankami”.

Przemek Skwirczyński współpracownik w ICO Rocket powiedział, że system będzie „wielkim testem”. Powiedział: „Rollouty systemów, które pozwalają na dokonywanie płatności w kryptowalutach, są świetnym sposobem na sprawdzenie, czy krypto sprawdzi się w prawdziwym świecie.Najważniejsze jest oczywiście utrzymanie niskich kosztów transakcyjnych, ale to tylko kwestia czasu i będzie towarzyszyć zwiększona konkurencja”.

Płatności w bitcoinie zostały już przetestowane, więc jest mile widziane, że teraz na rynku pojawiają się nowe podmioty z litecoin.

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

download

Grupa na Facebooku

download

Grupa Sygnałowa na Telegramie

Grupa Dyskusyjna na Telegramie

Dodaj komentarz