BINANCE – Wybierz Monetę Którą Chcesz Dodać Na Giełdę

W tym tygodniu WePower (WPR) został wybrany przez Fast Company jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w branży energetycznej. Fast Company to wiodąca na świecie publicysta biznesowy skoncentrowana na przedsiębiorczości i innowacjach. Jest to ogromny krok do pokazania potencjału sieci. Moneta nie została jeszcze zarejestrowana na wielkiej giełdzie, ale ostatnie włączenie do szóstej sesji „Monety Miesiąca” na Binance może to zmienić. Token ma na celu stworzenie kluczowych rozwiązań technologicznych, które ułatwią system energetyczny w Europie oraz pomoc w przejściu na czystą i zrównoważoną przyszłość.

„WePower pomoże firmom energetycznym znacznie łatwiej prowadzić proces rozwoju projektów ekologicznych, a także wykorzystać globalne przepływy kapitałowe do ich finansowania.”

Europejska Komisja Energii zachęciła każdy kraj do zastąpienia obecnego pomiaru energii elektrycznej i zastąpienia go inteligentnymi systemami pomiarowymi. Ma to na celu zwiększenie udziału aktywnych konsumentów na rynkach energii elektrycznej z jednej strony, a także pomoże przedsiębiorstwom i operatorom sieci w planowaniu i zarządzaniu sieciami energetycznymi w bardziej efektywny sposób. Koszt zainstalowania tych systemów w co najmniej 80% gospodarstw domowych wymagałby jednak intensywnych zastrzyków kapitałowych, które okazałyby się zbyt drogie. Każde gospodarstwo domowe potrzebuje 300 $ (250 EUR) na zainstalowanie inteligentnego systemu pomiarowego. Różne firmy będą teraz w stanie pozyskać ogromne ilości kapitału za pośrednictwem platformy.

Sieć WePower (WPR) zaoferuje otwarte finansowanie zielonej energii za pośrednictwem zdecentralizowanej platformy transakcyjnej. Platforma ma na celu pomoc firmom energetycznym w pozyskiwaniu tych funduszy kapitałowych i prowadzeniu zrównoważonego rozwoju projektów z zakresu zielonej energii za pomocą prostego, przejrzystego i globalnie otwartego blockchainu, który oferuje rozwiązania problemów energetycznych.

Moc WPR

Zgodnie z wynikami głosowań na godzinę 1.00AM GMT w ten czwartek, moneta zajęła drugie miejsce na 20,98% ogólnej liczby głosów. DENT token, mobilna giełda danych monet,  stała na czele listy głosowania z 21,88% ogólnej liczbą głosów. Jednak na papierze WePower wydaje się mieć przewagę nad swoimi konkurentami ze względu na ich dużą bazę społeczną i może to wypchnąć go powyżej DENT w wyniku głosowania. Podczas gdy tylko jedna z dwóch monet może wygrać tę aktualną rundę głosowania, przyszłe wydarzenia w obu monetach będą ostatecznie widoczne na obu giełdach.

Zespół marketingu WPR do tej pory wspaniale przyczynił się do rozwoju społeczności w ciągu ostatnich kilku tygodni. Poniższe liczby świadczą o potędze WPR i dlaczego może to być kolejna moneta, która zostanie wymieniona na Liście:

 

4500 osób zasubskrybowało nasz kanał na YouTube;

Łącznie oglądanie naszych filmów z YouTube trwa 320 540 minut;

29 300 obserwujących nasz kanał na Twitterze;

19 581 obserwujących naszą stronę na Facebooku;

43.110 członków ogólnej grupy Telegram;

10 440 subskrybentów kanału informacyjnego Telegram;

 

Rundy głosowania w Binance

Wymiana kryptowalutowa Binance ma rundy głosowania, które pozwalają zarejestrowanym użytkownikom głosować na swoją ulubioną monetę do dodania do giełdy. W najbliższy czwartek giełda ogłosiła piątą rundę głosowania, w skład której weszła WePower (PWR), która rywalizowała z 11 innymi monetami, które miały zostać dodane do wymiany. Jest to ważna informacja dla firmy zajmującej się zieloną energią, która została uruchomiona zaledwie dwa miesiące temu. Binance ma obecnie ponad 6 milionów użytkowników i sprzedaje dzienne ilości ponad 2 miliardów dolarów. Aktualny okres głosowania kończy się 25 lutego 2018 roku.

Jak głosować?

Otwórz konto Binance, które zajmie Ci mniej niż 5 minut, aby to zrobić i prześlij Bitcoin, Ethereum lub inną kryptowalutę.

Wymień swój Bitcoin lub Ether na monetę Binance (BNB), która będzie używana do głosowania na ich stronie internetowej.

Przejdź do kanału głosowania w witrynie.

Głosuj na preferowaną monetę. Należy pamiętać, że można głosować na wielu kandydatów, ale tylko jeden głos na jednego kandydata.

Zapłać opłatę za głosowanie w wysokości 0,1 BNB.

Moneta z największą liczbą głosów zdobywa miejsce w Binance, z zastrzeżeniem ostatecznej recenzji. WePower (WPR) może być tą monetą. Z pewnością doprowadzi to do wzrostu ceny WPR.

 

download

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

download

Grupa na Facebooku

download

Grupa Sygnałowa na Facebooku

Grupa Dyskusyjna na Telegramie

Dodaj komentarz