Binance – Jak Zamienić „Resztki” Na Bitcoin

Binance jest azjatycką giełdą która w bardzo krótkim czasie zyskała na popularności między innmi z powodu systemu referencyjnego który pozwala na kumulowanie prowizji za każdą transakcję przeprowadzaną przez osobę która dołącza do giełdy z reflinku. Bardzo często są to bardzo małe sumy których nie można sprzedać, ale czy aby napewno?

Binance jest giełdą na której osobiście spędzam najwięcej czasu i zapewne zauważyliście, że często promuje tą giełdę ponieważ uważam, że jest to prawdopodobnie najlepsza giełda na dzień dzisiejszy. Nie będę się rozpisywał dlaczego tak uważam bo możecie o tym tutaj, ale jeżeli tak jak ja macie wiele refferali i chcecie sprzedać małe sumki które zalegają wam na portfelach ten poradnik może okazać się bardzo przydatny.

Binance pozwala sprzedawać tylko pełne zaokrąglone sumy, np. nie można sprzedać  0.02 Liska (musi to być zakrąglone do jednej całkowitej monety czli 1 LSK) co jest dość problematyczne ponieważ często pozostają jakieś „resztki” z którymi nie wiadomo co zrobić. Istnieje jednak sposób który pozwala pozbyć się tych resztek.

 

Cały trik polega na tym, że trzeba sprzedać owe resztki jako “Market Value” zamiast “Sell Order”

Poniżej zamięściłem przykład z DGD

resztki 2
Krok Pierwszy: Kliknij na „Market”
resztki 3
Krok Drugi: Kliknij na „100%” a następnie „Sell”
resztki 4
Zwróć uwągę, że sprzedałem 0.002 DGD za 0.000059 BTC

To wszystko! Ja zazwyczaj staram się sprzedawać te resztki w parze z BNB czyli np. para BNB/LTC ponieważ są to małe sumki których mogę użyć do zasilenia mojego portfela BNB a jak wiecie na Binance można używać BNB aby opłacać opłaty za tradowanie.

Mam nadzieje, że ten krótki poradnik przyda się wszystkim którzy handlują na Binance oraz posiadają resztki których chcieliby się pozbyć.

download

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

download

Grupa na Facebooku

download

Grupa Sygnałowa na Facebooku

Grupa Dyskusyjna na Telegramie

2 comments

  1. Coś nie bardzo to działa…za każdym razem „please enter a valid number”‚ czyli nie widzi tych ułamków…

Dodaj komentarz