VeChain (VEN) osiągnie cenę 10 dolarów do końca pierwszego kwartału? Zapowiada się gorący tydzień

VeChain (VEN) to jedna z platform blockchain, czyli platform składających się z łańcucha bloków służących do przechowywania i przesyłania informacji o transakcjach zawartych w internecie. Celem spółki od początku było stworzenie rozproszonego, nieopartego na zaufaniu ekosystemu biznesowego, który byłby w pełni samowystarczalny i mierzalny. Obecnie VeChain jest wiodącą opartą na technologii blockchain siecią na całym świecie.

Program VeChain ICO trwa od 18 i 19 sierpnia 2017. Fundacja VeChain chce przede wszystkim stworzyć i rozwijać zdecentralizowany ekosystem biznesowy, który zapewni bezpieczny i prywatny przepływ informacji, budując jednocześnie zaufanie i przejrzystość ponad granicami i firmami. Platforma zapewnia unikatowy identyfikator V-ID dla każdej przeprowadzanej transakcji.

VeChain będzie błyszczeć?

28 i 29 listopada 2017 w Singapurze odbyło się pierwsze spotkanie komitetu zarządzającego fundacji VeChain. Poruszono tam wiele tematów, a jednym z najważniejszych rezultatów była decyzja o rozszerzeniu zakresu tokena cyfrowego. VeChain miał zostać zmieniony na VeChain Thor (jak nordycki bóg burzy i piorunów, bohater Marvela), a datę rebrandingu ustalono na 26 lutego 2018. Rebranding będzie polegał nie tylko na zmianie nazwy. Fundacja VeChain wykracza poza łańcuch dostaw i ma stać się technologią aplikacji zdecentralizowanych (Dapp) podobną do technologii Ethereum. W obrębie platformy VeChain Thor będą dostępne dwa tokeny: Thor Power (THOR) oraz VeChain Token (VET).

Partnerstwo

W momencie pisania tego artykułu Fundacja VeChain współpracowała z takimi firmami jak: Microsoft, BitOCean, DNV GL, Babyghost, China Unicorn, Directed Imported Goods, Healthcare Co Ltd, Hyperledger, Jiangsu Prined Electronics Co Ltd, MadeForGoods, PwC Renault, Xiamen Innov Information Technology Co Ltd.

Program VeResearch

30 stycznia Fundacja VeChain ogłosiła rozpoczęcie programu VeResearch. Ma on na celu poszerzanie możliwości technologii blockchain oraz rozwijanie współpracy w tym kierunku między różnymi jednostkami.

Aktualizacja

“Globalny program grantowy na innowacyjne badania, opracowany przez specjalistów w dziedzinie badań w celu zintegrowania technologii blockchain z innymi, nowo powstającymi technologiami.”

Status VeChain (VEN)

W ciągu ostatnich kilku dni VeChain bardzo mocno zyskał na znaczeniu, w szczególności na rynkach azjatyckich. Wartość jednej wirtualnej monety VeChain wzrosła o prawie 30% w ciągu ostatnich trzech dni. W momencie pisania niniejszego tekstu VEN kosztował $5,8. Token cyfrowy był natomiast sklasyfikowany na 17 pozycji w rankingu kryptowalut z kapitalizacją rynkową w wysokości 2,72 miliarda dolarów.

Venchain bitcoinheavy
VeChain na coinmarketcapie

Wnioski

Imponujący wzrost wartości VeChain (VEN) w zeszłym tygodniu niemalże zbiegł się z nadchodzącym rebrandingiem marki. Tym bardziej warto śledzić, co dzieje się z tym cyfrowym tokenem. Prognozy wskazują, że cena tokena może do końca pierwszego kwartału sięgnąć nawet 10 dolarów.

download

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

Grupa na facebooku

Grupa na telegramie

Dodaj komentarz