Kanał Dyskusyjny Na Telegramie Oraz Konkurs!

Otworzyłem kanał dyskusyjny na telegramie oraz konkurs dla członków mojej grupy na Facebooku!

Mam dla was wielki news, otworzyłem kanał dyskusyjny na telegramie! Zobaczymy jak się rozwinie, ale myślę że razem możemy stworzyć fajną społeczność. Wszystkich zainteresowanych zapraszam!

downloadTutaj macie linki

https://t.me/joinchat/Fz3oJQ3N7Wo0d1HngrEgrw – Kanał Dyskusyjny

https://t.me/bitcoinheavy – Kanał z Sygnałami i Analizą

Konkurs

Na mojej grupe na Facebooku ogłosiłem mały konkurs. Akcja polega na tym, że musisz podzielić się swoim najlepszym/najlepszymi krypto kanałem/kanałami na telgramie z których dostajesz najlepsze informacje. Uwaga, kanał musi być darmowy (nie uwzględniam tutaj płatnych grup) oraz nie może to być kanał typu pump and dump. Kanały mogą być polsko lub angielsko języczne oraz muszą zawierać wiadomości na temat kryptowalut albo sygnały, ale te sygnały muszą mieć pokrycie w analizie technicznej lub jakimś sensownym argumentowaniu.

Kanały napisz w komentarzu pod przypiętym postem na mojej Facebookowej grupie. Tylko członkowie tej Facebookowej grupy mogą zobaczyć ten post, a więc dołącz do nas! Za kilka dni sprawdzę wszystkie podesłane kanały i osoba z najlepszym/najelepszymi kanałami dostanie odemnie $10 w BTC albo LTC.

Cel tej akcji jest taki aby stworzyć listę kanałów które podają wartościowe informacje zadarmo. Taką listę dodam na www.bitcoinheavy.org gdzie każdy będzie mógł sobie sprawdzić te kanały.

 

Dlaczego Binance jest lepszy od Bittrexa
download

 

Dodaj komentarz