Altcoiny Warte Uwagi W Lutym 2018

Oto kilka altcoinów wartych uwagi w lutym 2018

Zanim zacznę chciałbym wspomnieć, że wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że Bitcoin prawdopodobnie kónczy swój spadkowy trend i powoli podnosi się do góry. Z tego powodu, prawdopodobnie większość altów urośnie w górę. Altcoiny kótre wymieniam poniżej mają według mnie mają największą szansę wzrostu i dlatego warto na nich skupić swoją uwagę.

liskLSK

Potencjalna dobra wiadomość dla posiadaczy Liska, który jest jedną z najpopularniejszych monet w Polsce. Otóż pod koniec lutego LISK będzie miał już dawno ogłoszony rebranding. Cóż lepiej późno niż wcale, ale cały proces zajął prawie rok.

Lisk ma 117,477,680 totalną liczbę monet i obecną cenę $23.40 gdzie szczyt był przy $39.

giftoGTO

GIFTO jest to moneta której założyciele skupiają się na stworzeniu platformy która skupia się na wysyłaniu wirtualnych prezentów. Testy tej produkcji mają się zacząć w pierwszym kwartale 2018 czyli Luty mógłby być dobrym miesiącem aby się zainteresować tą monetą.

Statystycznie mamy 1,000,000,000 jako totalną liczbę monet oraz obecną cenę $0.47 gdzie szczyt był przy cenie $1 a więc obecnie moneta jest na promocji.

binance-coinBNB

Binance to obecnie najpopularniejsza giełda na świecie z najmniejszymi opłatami na rynku oraz dużą ilością monet było praktycznie pewne, że ta giełda odniesie sukces w bardzo krótkim czasie. Ostatnio Binance zamknął rejestrację przez kilka dni ponieważ popularność giełdy przyciągnęła bardzo dużą liczbę nowych użytkowników i firma nie wyrabiała z pomaganiem klientom. Cała sytuacja była odzwierciedlona w cenie ich własnej monety BNB która z ceny $8 skoczyła do prawie $25. Obecnie moneta kosztuje $13. Uważam, że ta moneta jest bardzo dobra inwestycją na Luty oraz na long term. Binance dominuje i nie wygląda, żeby coś się miało zmienić w tej kwestii.

Totalna liczba monet to 197,192,382 oraz cena $13

vibeVIBE

VIBEHub specjalizuje się w produkcji realistycznych hologramów które są potem używane w oculusie (wirtualna rzeczywistość). Wygląda to bardzo fajnie, ale nie dlatego piszę o tej monecie. Na początku lutego w stanach będzie miało miejsce największe wydarzenie telewizyjne w USA czyli Superbowl. To wydarzenie to po prostu mistrzostwa amerykańskiego footballu który jest bardzo popularnym sportem i podczas jego mistrzostw odnotowywana jest największa liczba ludzi oglądających tv. Z tego też powodu reklamy na stacjach które emitują Superbowl są bardzo drogie (kilkanaście milionów dolarów za sekundę reklamy) VIBE ma mieć właśnie wyemitowana własną reklamę na Superbowl co może spowodować zwiększenie zainteresowanie tą monetą.

Totalna liczba monet to 267,000,000 obecna cena $0.9

Wszystkie wyżej wymienione monety kupisz nadownload

Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do nas na telegramie

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

 

Dodaj komentarz