Spekulacja: Bitcoin, Litecoin i Ethereum Świąteczna Pompa Nadchodzi

Mam pewną teorie dotyczącą ceny Bitcoina, Litecoina i Ethereum oraz świąt które mogą znacząco wpłynąć na wzrost ceny tych monet.

Coinbase jest największym sprzedawcą kryptowalut w stanach oraz jednym z największych sprzedawców na świecie. Ich aplikacja jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwaną aplikacją w apple store. Fenomen Coinbase polega na łatwości zakupu kryptowalut i w miarę niskich opłatach. Wystarczy mieć kartę kredytową albo po prostu zrobić przelew bankowy i wszystko można zrobić na telefonie z racji, że aplikacja Coinbase jest bardzo łatwa w użyciu. Jak wiemy amerykanie są bardzo wygodnymi ludźmi i taka forma zakupu kryptowalut odpowiada im najbardziej. Tak większość nowych ludzi wkracza do świata krytpo, Coinbase jest pierwszą rzeczą z którą się spotykają.

Obecnie na Coinbase mamy tylko trzy monety, Bitcoina, Litecoina i Ethereum, ale wiemy że w 2018 mamy dostać kolejne (uwaga to co teraz napiszę to czyste spekulacje, ale plotki głoszą, że tymi monetami mają być: Bitcoin Cash, IOTA, Monero, Ripple, Dash). Coinbase jest bardzo selektywną firmą i wybiera tylko monety które uważają, że mają największy potencjał. Wracając do mojej teorii, zbliżają się święta a co ludzie robią podczas świąt? GADAJĄ!

Święta Boże Narodzenia są świętowane prawie na całym świecie, jest to czas w którym rodziny spotykają się razem i opowiadają co u nich słychać. Bardzo często, ludzie z bardzo daleka wracają do domu na święta i wymieniają się opiniami i zdaniami na wiele tematów. Założę się że wielu z was ma wujka albo ciotkę która podczas świąt rozmawia tylko o polityce albo co jest teraz modne, no a co jest teraz modne? KRYPTOWALUTY. Ludzie w stanach, ale także i w Polsce i na całym świecie będą wymieniać swoje opinie na temat kryptowalut. No i dla przykładu, załóżmy że mamy amerykańską rodzinę która spotyka się 25 grudnia na kolację świąteczną i jeden wujek gada z drugim o krypto i mówi mu o Coinbase. Jeżeli wujek zainteresuje się tematem to na pewno ściągnie Coinbase na swój telefon i kupi swoje pierwsze krytpo a z racji, że ma do wyboru tylko Bitcoina, Litecoin oraz Ethereum to wybierze jedną z trzech.

Oczywiście dany scenariusz zakłada akcję w stanach, ale podobne sytuacje będą miały miejsce wszędzie również w Polsce. Ludzie będą wchodzić na Bitbay aby kupić ich pierwsze kryptowaluty.

Wniosek:

Jeżeli moja teoria się sprawdzi, to zakładam duży wzrost dla Bitcoina, Litecoina oraz Ethereum jeszcze przed końcem roku. Nie podam wam targetów, bo po pierwsze musimy zobaczyć jak zakończy się pompa związana z 18 grudnia i Bitcoin futures, ale myślę że zobaczymy świąteczna pompa jest bardzo prawdopodobna.

UWAGA: Jak zdecydujesz się klikąnć w mój link do Coinbase i zakupisz kryptowaluty o łacznej wartości większej niż $100 to zarówno ja jak i ty dostaniemy $10 w Bitcoine.

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

Grupa na facebooku

Grupa na telegramie

Dodaj komentarz