Bitcoin, Poradnik, Trading

Jak Kupić Bitcoina Bez Płacenia Prowizji Giełdowych

Nikt nie lubi płacić wysokich opłat za kupno kryptowalut, ale istnieje pewien sposób który praktycznie omija płacenie jakichkolwiek opłat giełdowych.

Coinbase jest platformą na której wielu krypto-nowicjuszy zaczyna swoją przygodę z kryptowalutami. Można tam zakupić BTC, ETH, LTC za pomocą karty kredytowej lub przelewu co jest bardzo wygodne. Problem polega na tym, że Coinbase bierze 4% prowizji za płacenie kartą. Istnieje jednak sposób który pozwala ominięcie płacenia prowizji giełdowych.

Coinbase i GDAX należą do tego samego właściciela i obie platformy są ze sobą połączone i można bezpośrednio przesyłać pieniądze z Coinbase na GDAX bez żadnych opłat. GDAX nie posiada opłat za kupno monet, dlatego jeżeli przetransferujesz swoje pieniądze z Coinbase na GDAX możesz zakupić BTC, LTC, ETH bez prowizji. BA, jeżeli chcesz przesłać twoje nowo zakupione monety na inną giełdę jak np. Binance to również nie musisz się martwić o zapłacenie prowizji ponieważ GDAX nie bierze opłat za przelewy monet na inne portfele.

Krok po Kroku

  1. Dołącz do Coinbase i zweryfikuj swoje konto

  2. Połącz swoje konto bankowe z Coinbase i dokonaj przelewu pieniędzy na Coinbase

  3. Dołącz do GDAX i dokonaj weryfikacji

  4. Przelej twoje pieniądze z Coinbase na GDAX (pojawią się tam natychmiastowo)

  5. Wybierz monetę która chcesz kupić na GDAX i wybierz Limit order (UWAGA jeżeli wybierzesz market price to zapłacisz 0.3% prowizji)

    Screenshot_1

Pamiętaj, że GDAX akceptuje tylko dolary, funty oraz euro więc twoje złotówki będą przekonwertowane na te waluty. Przelew pieniędzy z banku na Coinbase może zająć kilka dni, to samo tyczy się weryfikacji kont na Coinbase i GDAX, te procesy rownież mogą zająć kilka dni.

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

Grupa na facebooku

Grupa na telegramie

Dodaj komentarz