Altcoiny, Trading

Tanie Altcoiny Do Inwestycji w 2018

Tanie Altcoiny w 2018 roku które mają bardzo dużą szansę sukcesu jeżeli Bitcoin oraz reszta altcoinów utrzyma obecny wzrost i zainteresowanie kryptowalutami. Rok 2017 był bardzo dobrym dla Bitcoina oraz altów. Wszyscy znamy BTC, LTC, ETH, NEO, XRM, DASH, ZCASH ale wszystkie te monety są dość drogie. W nadchodzącym roku 2018 postanowiłem zainwestować w nowe projekty które obecnie są bardzo tanie do zakupu a myślę ze ich wartość znacząco wzrośnie.

Po pierwsze chciałem zaznaczyć, że to co czytasz to nie jest porada finansowa tylko moja osobista opinia i moje osobiste inwestycje których dokonałem. Po drugie, mówiąc inwestycja mam na myśli kupno tych monet i nietykanie ich przez conajmniej kilka miesięcy-rok/dwa. Wszystkie poniżej wymienione monety kosztują na dzień obecny mniej niż $10. Wiele z tych monet wiąże się z wysokim ryzkiem, wynika to z faktu że wiele z nich to młode projekty które dopiero się rozkręcają. Jednak ja postarałem się wybrać te które mają największą szansę powodzenia w 2018.

metalMTL

Cena w czasie pisania tego artykułu – około $5

Gdzie można kupić – Tutaj

Metal jest ciekawą monetą z tego względu, że skupia się tylko i specyficznie na aplikacjach mobilnych przez co nie ma na dzień dzisiejszy praktycznie żadnej konkurencji. Metal chcę połączyć dwa światy finansowe ze sobą, kryptowalutowy i bankowy. Metal jest dostosowany do płatności mobilnych, z dość małymi opłatami (mniejszymi niż BTC i większość altów). Aplikacja ma wsparcie amerykańskiego systemu bankowego i pozwala ona na kupno kryptowalut i natychmiastowe ich przekonwertowanie na konto bankowe. W skrócie, MTL pozwala na transferowanie pieniędzy/kryptowalut pomiędzy krypto jak i nie krytpo użytkownikami  z minimalnymi opłatami, natychmiastowo, mobilnie.

iotaIOTA

Cena w czasie pisania tego artykułu – około $4

Gdzie można kupić – Tutaj

O tej monecie trąbie cały czas i ludzie którzy mnie śledzą wiedzą dlaczego. Postaram się nie wgłębiać za bardzo dlaczego uwielbiam IOTA oraz Tangle, jeżeli jesteś ciekaw to po prostu przeczytaj ten artykuł. Jednak z wszystkich wymienionych tutaj monet, ta według mnie ma największą szanse na sukces. Praktycznie natychmiastowe transfery, brak opłat, separacja od blockchaniu, umowa z Microsoftem, budowanie systemów komunikacyjnych dla urządzeń elektronicznych. Cud miód i orzeszki.

tronTRX

Cena w czasie pisania tego artykułu – $0.004000

Gdzie można kupić – Tutaj

Tron jest dość ciekawą monetą i wróże jej bardzo dobrą przyszłość. Po pierwsze team stojący za tą monetą to same grube ryby. Przedstawiciel Ripple, CEO BITMAIN, twórcy i właściciele  ChinaEquity Group, oraz twórca Peiwo (największa applikacja komunikacyjna w Chinach). Do tego możemy jeszcze dodać poparcie ze strony ludzi którzy tworzą NEO oraz komunistycznej partii w Chiniach. Po drugie, koncept tej monety jest genialny. TRX ma rozwiązać problem który rośnie każdego dnia a mianowicie duża liczba kryptowalut z innymi blockhainami. Otóż ta moneta ma połączyć wszystkie znane nam dotychczas krypto systemy wliczając w to blokchain BTC, ETH, EOS i QUTUM. Z biegiem czasów będzie powstawać coraz więcej nowych blokchainów i TRX ma wszystkie je ze sobą połączyć. Żeby lepiej wam przybliżyć jak to ma działać to wyobraź sobie, że masz konto na Facebooku, Twiterze, Snapchacie i aby otworzyć konto na tych platformach możesz importować swoje dane z Gmaila. TRX to właśnie taki Gmail.

vertcoinVTC

Cena w czasie pisania tego artykułu – około $7

Gdzie można kupić – Tutaj

Vertcoin jest pewnie najdroższą monetą z wszystkich wyżej wymienionych. Ostatnimi czasy VTC zaliczyło duży skok z $3 do $10 w ciągu miesiąca. Ja kupiłem VTC jakieś parę miesięcy temu jak jeszcze chodziła ta moneta po $1. Vertcoin jest lepszą wersją Bitcoina i Litecoina. Jest szybsza, jest tańsza, lepiej się skaluje. Ja podchodzę do tej monety w taki sposób, tak jak Bitcoin jest złotem, Litecoin jest srebrem, to Vertcoin jest brązem. Wszystkie są metalami szlachetnymi tylko jedne są warte więcej od drugich. Ogólnie spodziewam się dobrego zwrotu z tej inwestycji, jest to jedna z bezpieczniejszych monet do inwestycji z wszystkich tutaj wymienionych.

eosEOS

Cena w czasie pisania tego artykułu – około $4

Gdzie można kupić – Tutaj

Powód dla którego zainwestowałem w EOS jest taki, że jest to moneta która jest jeszcze w fazie ICO, ale ma dość dużego capa $2,082,674,540. Projekt zachwala się najlepszą skalowalnością wśród wszystkich monet bazujących na platformie ETH. Twórca współtworzył monetę STEM oraz Bitshares. Osobiście nie zamierzam inwestować w tą monetę dłużej niż rok. Główny powód jest taki, że nie myślę aby ta moneta osiągnęła jakiś wielki sukces bo mamy już podobne monety (chociażby ETH). Główny powód dla którego inwestuje w nią jest taki, że jest to tania moneta oraz jest wciąż we wczesnym stadium,  ale osiąga dość dobre wynik (15miejsce na coinmarketcapie) i ma doświadczony team deweloperski.

Jak zawsze polecam zainteresować się tematem kopania cloudmingowego z racji aby trzymać swoje portfolio zdywersyfikowane. Poczytaj o tym!

2 myśli w temacie “Tanie Altcoiny Do Inwestycji w 2018”

Dodaj komentarz