Ranking Altcoinów

Zrobiłem mały eksperyment na mojej grupie na facebooku zapytałem moich członków jakie są ich ulubione alty na long term. Odpowiedzi były różne i chciałbym porównać je z coinmarketcapem oraz moimi osobistymi faworytami. Zaczynajmy

Zacznijmy od top 5 najpopularniejszych monet wśród mojej grupie

1.BTC

2.LISK

3.IOTA

4.LTC

5.NEO

Bitcoinheavy.org

Teraz porównajmy to z coinmarketcapem

1.BTC

2.ETH

3.BCH

4.XRP

5.DASH

bitcoinheavy.org 2

Na koniec moje top 5 altów na long term

1.BTC

2.ETH/BCH

3.LTC

4.NEO

5.IOTA

Wniosek: BTC jak zawsze jest na pierwszy miejscu, jednak jestem zaskoczony numerem drugim. Większość ludzi na mojej grupie preferuje LISK nad ETH czy BCH które mają drugi i trzeci największy marketcap oraz obie cieszą się ogromną popularnością wśród krypto społeczności ze względu na technologię która te monety posiadją oraz dobry team developerów. Nie twierdze, ze LISK jest złą monetą. To dobry projekt, ale ETH jest monetą która ma o wiele większy potencjał według mojej opinii. Wiele altów które mamy dzisiaj na rynku opiera się na strukturze i technologii ETH, poza tym ta moneta ma drugi największy market cap.

A co do BCH to wystarczy spojrzeć na bieżące wydarzenia. Komuś bardzo zależy, żeby BCH stało się tą monetą numer 1. Ostatnio widziałem taką wypowiedz która oddaje całą tą sytuację o BTC i BCH a brzmiał on  mniej więcej tak: „1 Sierpnia 2017 BTC zostało podzielone na dwie monety i musimy się z tym pogodzić. Zarówno Bitcoin jak i Bitcoin Cash to ten sam Bitcoin, obie monety tworzą to co mieliśmy przed forkiem”

Pozostałe wybory są podobne zarówno wśród członków mojej grupy jak i moje osobiste faworyty. NEO, LTC, oraz IOTA. Wszystkie 3 posiadają bardzo dobry team, rewolucyjne technologię i bardzo duży suport ze strony swojej społeczności. LTC niedawno dokonało pierwszego swapu monet przy użyciu ligthnetwork który pozwala na szybką zamianę BTC na LTC. NEO jest największą chińską monetą gdzie kryptowaluty są bardzo popularne i wraz wzrostem popularności Binance oraz nowych ICO, które NEO wspiera wszystko wykazuje świetlaną przyszłość tej monety. Na końcu mamy IOTA, najnowszą monetę która opiera się na nowej technologii (nie blokchain) oferując szybkie i darmowe transfery.

Zarabiaj Pasywnie Na Kopaniu Krypto

Dodaj komentarz