Recenzja Bitconnect

Ostatnimi czasy wielu  z was zaczęło się mnie pytać o monetę BCC (BitConnectCoin) oraz jej platformę Bitconnect. W Internecie można znaleźć mieszane recenzję tego projektu, ta platforma ma zarówno tylu samu zwolenników co i przeciwników. Postanowiłem przyjrzeć się bliżej temu projektowi i opisać fakty oraz moje prywatne zdanie na temat Bitconnect.

Podstawowe Fakty

Bitconnect jest firmą prowadzoną przez  Ken Fitzsimmons który jest Brytyjczykiem, ale firma jest zlokalizowana w Azji. Zazwyczaj takie firmy którymi właścicielami są ludzie z zachodniego świata a firma jest prowadzona gdzieś na wschodzie  mają mieszaną reputację i warto to zapamiętać

Bitconnet Coinmarketcap

Bitconnect Coin jest monetą która została po raz pierwszy oblikowana na BitcoinTalk w listopadzie 2016. Od tego czasu zyskała ona dużo uwagi. Obecna wartość tej monety to około $200 (Październik 2017) i zajmuje ona 8 miejsce w rankingu w którym bierze się pod uwagę wielkość rynku ($1,402,662,701). Poza monetą istnieje również serwis Bitconnect na którym pożyczamy pieniądze firmie która „podobno” używa tych środków do tradowania i codziennie wypłaca nam prowizje (około 1% dziennie).

Cennik Opłat

$100-$1000 – Miesięcznie 40% wzrostu zwrot po 299 dniach

$1010-$5000 – Miesięcznie 40% wzrostu + 0.10% dzienne naliczenia po 239 dniach

$5010-$10000 – Miesięcznie 40% wzrostu + 0.20% dzienne naliczenia po 179 dniach

$10010-$100000 – Miesięcznie 40% wzrostu + 0.25% dzienne naliczenia po 120 dniach

Screenshot_1

Tutaj macie plik w excelu który pokazuja jak dużo możecie zarobić reinwestując w program

System Referencyjny

Bitconnect system referacyjny

Bitconnect posiada również system referencyjny w którym polecający otrzymuje cześć zysków od osoby polecanej. Działa to aż 7 poziomów w dół.

Jak naprawdę działa Bitconnect

Firma Bitconnect twierdzi, żę używają oni genialnego bota do tradowania i owy bot jest w stanie przynosić codzienne zyski. Fakt jest taki, że ten bot raczej nie istnieje a sposób w jaki ta firma pozyskuje pieniądze jest trochę bardziej skomplikowany. Oto kilka kroków tego procesu:

  1. Pożyczasz Bitcoiny ich firmie które są rzekomo używane do tradowania przez ich bota. Zauważ, że firma nie pyta się o ich monetę BCC tylko o BTC. Dlaczego? Ponieważ Bitcoin zawsze będzie wartościowy a z BCC może być rożnie.

  2. Kupujesz Bitconnet Coin za swoje Bitcoin prosto od developera. Z tego powodu za każdym razem kiedy nowy użytkownik kupuje ich monetę to cena BCC wzrasta.

  3. Dajesz im monetę która właśnie kupiłeś w zamian za „obietnice” która mówi, że dostaniesz z powrotem jej wartość po 4-10 miesiącach + codzienne naliczenia. Prowizje są wypłacane w Bitcoinach ale naliczenia są kalkulowane w dolarach. Bitconnect posiada twoje BTC oraz również ich własną monetę którą im oddałeś w zamian za obietnice dostania jej wartości + naliczenia po jakimś czasie, przez co ponowie cena ich monety rośnie w momencie kiedy ktoś nowy ją kupi. A co ty masz z tego? Obietnice.

  4. W momencie kiedy nie ma wystarczającej ilości nowych inwestycji aby pokryć wypłaty starych użytkowników firma sprzedaje własne monety BCC których wartość wzrosła o 8000%+ od czasu wyjścia. Posiadacze BCC kupują te monety i oddają z powrotem do firmy przez co kółko cały czas się nakręca. Dodatkowo na tym etapie Bitconnect posiada już tonę Bitcoinów na sprzedaż jednak nie ma to już żadnego znaczenia bo machina to samo napędzające się kółko.

Moja opinia

Bitconnect to zwykła machina ponzi która opiera się na samo napędzającym się kółku, w którym sztucznie pompowane są dochody. Dodatkowo system referencyjny przyciąga bardzo dużą ilość nowych użytkowników ponieważ istnieje aż 7 poziomów przez co osoba na szczycie może dostawać całkiem niezła sumkę.

Zarabiaj Pasywnie Na Kopaniu Krypto

Czy można na tym zarobić?

NA PEWNO, szczególnie jeśli będziesz promował ten system i będziesz miał sporo ludzi pod sobą. Problem polega na tym ze Bitconnect jest sztucznie napędzany i nie wiadomo ile taki program może istnieć. Biorąc pod uwagę fakt, że wartość ich monety ciągle rośnie oraz, że praktycznie w każdym momencie mogą dodrukować nowe monety (tak jak rząd może dodrukować nowe pieniądze) to ten program może utrzymać się jeszcze przez następne kilka lat. Pozostaje tylko jednak kwestia jak długo potrwa aż ktoś się nie uczepi całej tej machiny i sposobu w jaki ona działa. Jest to na pewno bardzo ryzykowna inwestycja.

Jeżeli zdecydujesz się na spróbowanie tego programu możesz wejść z mojego linku promowanego tutaj

Dodaj komentarz