Long Term Spekulacje na Październik 2017

Wrzesień był miesiącem pełnym  wydarzeń, najpierw cala sytuacja z banem ico w chinach i zamknięciem tamtejszych giełd oraz manipulacja mediów aby zaniżyć ceny krypto walut. Październik zapowiada się raczej obiecującym miesiącem z racji ze chiny chcą uregulować calą sytuacje z krytpo. Poniżej znajdziecie moje spekulacje cen niektórych kryptowalut na październik 2017

Złota 3

Bitcoin – $4900-$5500 koniec października

Bitcoin był bardzo zajęty w trzecim kwartale 2017. Pierwszego Sierpnia przeszedł przez Hard Fork przez co powstał Bitcoin Cash i ludzie nie wiedzieli za bardzo jak na to zareaguje krypto świat. Następnie Bitcoin przeszedł wiele banów w Chinach, Korei, ogólnie całej Azji oraz duże banki próbowały zniszczyć reputacje Bitcoina. Jednak wszystko powoli wraca do normy, Japonia przejęła azjatycki rynek, Bitcioin osiągnął swój największy szczyt jak do tej pory ($5013) i jeśli byleś szczęściarzem który kupił Bitcoina za $3500 to teraz możesz być z siebie dumny. Bitcoin jest wciąż młodą waluta, market cap nie osiągnął nawet tryliona dolarów. Bitcoin jest dzieckiem które ciągle rośnie, pomyślcie jak będzie wyglądał Bitcoin jak będzie miał 50 lat! Dużo ludzi spekuluje że Bitcoin wskoczy do $6000 przed końcem roku, historycznie zawsze zauważamy wzrost cen pod koniec roku.

Ethereum $350-$420 koniec października

Ethereum jest numerem drugim a ma potencjał być numerem jeden w rankingu kryptowalut. Ethereum masz przejść przez Hard Fork w następnym miesiącu. Wiele innych altcoinów opiera się na algorytmie Ethereum i jego platformie, z tego względu ETH jest najbardziej używaną monetą. Prawdopodobnie cały Internet będzie opierał się na Ethereum w przyszłości. Jedyna wadą tej monety jest fakt, że nie ma market cap.

Litecoin $60-$70 koniec października

Bitcoin jest zlotem a Litecoin jest srebtrem w krypto świecie. W zeszłym miesiącu Litecoin doszedł do $90 na niektórych giełdach. Charlle Lee coż, jego publicznie wypowiedzi są dość kontrowersyjne ostatnimi czasy to jednak jest on nadal bardzo szanowaną osobą w krypto świecie oraz niektórzy nawet sądzą, że to on jest twórcą Bitcoina. Litecoin ma bardzo tanie opłaty oraz szybkie transfery pomiędzy portfelami. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ale dużo FIAT idzie bezpośrednio na zakup Litecoina. Wynika to z faktu, że można go kupić na Coinbase, największej amerykańskiej platformie na której ludzie kupują Biteocin, Litecoin, Ethernem za pieniądze. Litecoin jest bardzo niedocenianą monetą

Zarabiaj Pasywnie Na Kopaniu Krypto

 

Bardzo Silne Alty

QTUM +20% koniec października

Wielu ludzi myśli, że QTUM jest chińską monetą lecz w rzeczywistości nią nie jest, po prostu jest silnie związany z chińskim rynkiem. QTUM ma bardzo wiele punktów na swojej road map na której prezentuje swoje plany na bliską przyszłość. Plotka głosi, że mają współpracować z Wallstreet. QTUM nie ma za dużo zaplanowane na październik, ale wszystkie spekulacje wokół tej monety maja szanse zwiększyć cenę tej monety pod koniec października

NEO +15-40% koniec października

NEO jest bardzo szaloną monetą która zyskała bardzo szybko na wartości. Jednakże ostatnie wydarzenia związane z banem krypto w chinach strasznie obniżyły cenę NEO. Jednak ta moneta jest jak feniks i szybko wróciła na swój tor i z powrotem jest w drodze na księżyc. Chiny ogłosiły, że w październiku odbędzie się konferencja związana z uregulowaniem krypto w chinach czyli nastąpi uspokojenie całej tej szalonej sytuacji, możecie sami sobie odpowiedzieć co to znaczy. NEO jest chińską monetą która poleci na księżyc prędzej czy później.

BCH +10-20% koniec października

Bitcoin Cash jest wytworem który powstał po hard forku Bitcoina w sierpniu tego roku. Bitcoin Cash jest najbardziej używaną monetą w chinach. Jeżeli cena BTC urośnie to BCH powinno iść tym samym śladem ponieważ obie monety są ze sobą powiązane. Wielu lekceważy tą monetę lecz według mnie trzeba trzymać na nią oko bo cena tej monety może szybko urosnąć.

OMG +15-20% koniec października

OMG ma dużo zaplanowane na przyszłość bazując na ich road map. Nie przewiduje żeby dużo się działo w październiku ale i tak spodziewam się dużych ruchów w cenie ponieważ whales będą chcieli kupić tą monetę w jej niskich momentach zanim dostaniemy więcej konkretnych wiadomości na temat rozwoju projektu.

Jeżeli chcesz zając się grą na krypto giełdzie na poważnie to polecam sprawdzić mój prywatny kanał na telegramie na którym daje wczesne sygnały, wykresy z analiza techniczną, oraz plotki które pomogą tobie robić ruchy na giełdzie. Po więcej szczegółów napisz do mnie na Facebooku.

Dodaj komentarz