Dlaczego Cena Lisk Idzie W Dół?

Wielu z was pyta się co z Liskiem i dlaczego idzie w dół. Spróbuje odpowiedzieć na to pytanie ale zanim do tego dojdzie sprawdźmy czym jest Lisk.

Lisk jest kryptowalutą która nie bazuje na Proof of Work tak jak Bitoin czy Proof of Stake tak jak OkCash. Lisk opiera się na oryginalnym algorytmie BitShares nazywanym Delegated Proof of Stake. To oznacz, że każdy posiadacz Lisk może głosować na delegata który zostanie dodany do grupy 101 delegatów. Każdy delegat decyduje o wygenerowaniu nowego bloku do obiegu za co zostają wynagrodzeni zmieniającą się co roku sumą.

095-15-Types-of-Questions-to-use-in-your-Requirements-Discovery-Sessions

Dlaczego cena ciągle spada w dół?

Moja sugestia jest taka, że wielu ludzi spodziewało się rebrandingu który był zaplanowany na czwarty kwartał 2017 roku. Max Kordek (jeden z twórców Lisk) powiedział, że rebranding ma być zakończony pod koniec września 2017, jednak jego późniejsza wypowiedz wskazuje na to, że nastąpi to dopiero na początku roku 2018.

Kolejnym powodem spadku ceny może być fakt, że Lisk nie został zaakceptowany na żadnej Azjatyckiej giełdzie podczas ich tour po Azji.

Zarabiaj Pasywnie Na Kopaniu Krypto

 

Bardziej szczegółowe informajce na temat rebrandingu i przyszłości projektu powinny do nas dotrzeć pod koniec roku 2017.

Moja sugestia:

Cena pewnie będzie spadać jeszcze przez jakiś czas dopóki nie usłyszymy żadnych nowych informacji ze strony LISK. Na moje dobrym momentem wejścia może być cena poniżej 0.00110000 BTC.  Zanim cena wystrzeli na granicach końca  2017/Początek 2018.

Dołącz do mojej grupy sygnałowej na Facebooku oraz sprawdź mój artykuł w którym opisuje podstawy gry na krypto giełdach.

Dodaj komentarz