Poradnik

Najlepsza Koparka Kryptowalut – Genesis Mining

Najlepsza koparka kryptowalut to cloud mining czyli kopanie w chmurze. Takie kopanie kryptowalut nie wymaga żadnego sprzętu, miejsca, ani prądu. Jedną z firm która oferuje takie usługi jest Genesis Mining.

Co To Jest Genesis Mining?

Genesis Mining  to najlepsza koparka kryptowalut która posiada wiele kopalni kryptowalut w wielu miejscach na świecie wliczając w to Europę, Amerykę i Azję. Wszystkie lokacje są tajemnicą aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom. Genesis Mining rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku i od tego czasu stało się największą kopalnia wydobywającą Bitcoin na świecie.

Kopalnia ta specjalizuje się w wydobywaniu Bitcoina, Etherum, Litecoina, Zcash, Dash, Monero i jest obecnie największą i prawdopodobnie jedyną prawdziwą kopalnią typu mining-pool. Prawie wszystkie kopalnie tego typu są oszustwem albo jakąś piramidą marketingową w której ludzie kupują kontrakty na wydobycie Bitcoina a fizyczne kopalnie są tylko fikcją przez co klienci nigdy nie widzą żadnych zwrotów.

Genesis mining jest samowystarczalną kopalnia, to oznacza że prąd pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Firma jest uważana za najbardziej transparentną i przejrzystą kopalnią na rynku. Jednak jak z każdym rodzajem inwestycji, firma nie gwarantuje zysków, tylko legalność i wiarygodność.

Jak Działa Chmurowa Koparka Kryptowalut?

Genesis Mining jest firmą która oferuje cloud mining czyli proces kopania kryptowalut w którym wynajmujemy kogoś kopalnie na określony czas (bądź też na zawsze) za opłatą. Ten typ kopania nie wymaga posiadania własnej kopalni i oferuje wydobycie różnych kryptowalut.

Jakie Monety Można Kopać Na Genesis Mining?

Genesis Mining oferuje wykopywanie monet w zależności od kontraktu który posiadasz. Obecnie dostępnę monety to Bitcoin, Etherum, Litecoin, Zcash, Dash, Monero. Osobiście polecam kopać Zcash, Litecoin albo Dash ze względu na to, że kopanie Bitcoina wymaga bardzo dużą ilość hashu.

monety
Monety które można kopać w Genesis Mining

Ceny Kontraktów

Ceny są różne ale zaczynają się od 30$ za 200GH/s na całe życie. Wyszstko zależy od tego jaką monetę wydobywamy. Aby kupić kontrakt możemy uzyć karty kredytowej albo zapłacić Bitcoinem. Dodatkowo jak użyjesz tego kodu 5JfqHv to dostaniesz 3% zniżki na zakup twojego kontraktu.

asas
Cennik Genesis Ming – koparka kryptowalut

Zysk Z  Chmurowej Koparki Kryptowalut

Zyski są powodem dla którego warto inwestować w Genesis Mining, ale zanim zacznie się myśleć o zysku trzeba być świadomym kilku czynników które się zawsze zmieniają jak cena monety którą wydobywamy, trudność wydobycia oraz hashrate. To oznacza, że opłacalność kopania Bitcoina będzie zawsze zmienną, zysk nigdy nie będzie rósł w stałym tępię.

Poniżej podałem znajduje się link do kalkulatora który pozwoli wam obliczyć zysk wydobycia przy założeniu, że wszystkie czynniki są stałe.

KALKULATOR 

Hash Rate(GH/s) – tutaj wpisujemy ile mocy chcemy kupić

Power (Watts) – tutaj wpisujemy zero ponieważ nie używamy prądu

Power Cost ($/kWh) – koszt prądu, tak samo jak powyżej wpisujemy zero

Pool Fees % – jest to opłata którą pobiera firma za każdy wydobyty klocek, zawsze wynosi to 28% (0.28)

Bitcoin Difficulty – trudność wydobycia, domyślnie jest ustawiona obecna trudność

Block Reward – ilość wydobytch klocków, zostawiamy ten wspólczynik tak jak jest

Bitcoin to Dollar (USD) – cena Bitcoina w dolarach, domyślnie jest ustawiona obecna cena

Hardware Costs (USD) – koszt hardwaru, wpisujemy zero bo nie mamy żadnego sprzętu

kalkulator
Kalkulator do obliczania zysków z kopania kryptowalut

Jak widać na poddanym obrazku wpisałem, że chce zakupić 10000(GH/s) przy danej trudności i cenie Bitcoina ($2380) i pokazało mi że aby wydobyć jeden Bitcoin zajmie mi to 281 dni. Roczny zarobek wyniesie $3074.

Czym Się Różni Koparka Kryptowalut Genesis Mining Od Innych Serwisów Cloud Miningowych?

Genesis Mining jest NAJWIĘKSZĄ koparką kryptowalut na świecie. Serwis jest wiarygodny i istnieje od wielu lat. Portal jest również dostępny w języku Polskim i interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze. Jak również wcześniej wspomniałem, wiele serwisów której oferują cloud mining to oszustwo i trzeba być bardzo ostrożnym wybierając wiarygodną firmę.

Genesis-Mining-kontrakt
Jak zakupić moc koparki kryptowalutowej na Genesis Mining

Zaletą serwisów cloud miningowych jest fakt, że nie trzeba kupować własnego sprzętu wydobywającego i nie trzeba płacić za prąd. Nie musimy się martwić o zakup kart graficznych, budowanie własnego rigu, i przetrzymywanie tego całego sprzętu gdzieś w naszym mieszkaniu. Przez co nie musisz się martwić o hałas, ciepło, i prąd ponieważ to wszystko zrobi za Ciebie Genesis Mining.

W wielkim skrócie, Genesis Mining jest najlepszą opcją dla kopaczy którzy nie chcą wydawać pieniędzy na własny sprzęt i martwić się o utrzymanie tego sprzętu.

Dołącz do Genesis Mining

Jeżeli Chcesz dołaczyć do Genesis Mining użyj tego kodu 5JfqHv a dostaniesz 3% zniżki na zakup twojego kontraktu. Ceny zaczynają się od 30$ i dostępne formy płatności to  karta kredytowa, przelew bankowy, kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash.

Więcej o kopaniu kryptowalut możesz poczytać tutaj.

Sprawdź jakie tanie alty uważam za dobrą inwestycję na 2018 rok

download

Grupa na Facebooku

download

Grupa Sygnałowa na Telegramie

Grupa Dyskusyjna na Telegramie

1 myśl w temacie “Najlepsza Koparka Kryptowalut – Genesis Mining”

Dodaj komentarz