Gdzie Można Dostać Bitcoin – Poradnik Jak Zarobić Bitcoin Szybko i Zadarmo 2017

Nie ma łatwego sposobu na to aby zarobić konkretną sumę Bitcoin

W życiu nie ma nic za darmo i wszystko ma swoją cenę i wartość. Ta sama zasada tyczy się Bitcoin, nie ma łatwego i darmowego sposobu aby dostawać monety bez wysiłku. Każdy wymieciony poniżej sposoby na zdobycie Bitcoin wymaga jakaś formę pracy, ryzyka, albo inwestycji. Zawsze będziesz musiał poświecić trochę czasu, podać jakiś email, obejrzeć jakaś reklamę, albo wydać trochę gotówki.

Mam nadzieje, że to nie zniechęciło twojego zapału i nadal jesteś zainteresowany jakie są  rożne sposoby na zdobycie Bitcoin a więc zaczynamy.

1. Micro-zarobki

Są to najłatwiejsze sposoby na zdobycie Bitcion, ale wymagają one najwięcej czasu i wypłacają małe ilości Bitcoin. Nawet jeśli masz dużo wolnego czasu te metody nie pozwolą Ci zdobyć jakiejś konkretnej sumy. Musisz również pamiętać, że niektóre ze stron używają wirusów i malware software, więc nie klikaj w linki którym nie ufasz.

PTC Stronki (około $0.4/ na godzinę)

Typowe stronki PTC czyli Paid to Click, które wypłacają małe sumki Bitcoin za obejrzenie reklam. Najpopularniejsza stroną tego typu jest ads4BTC, która ma reklamy o długości 5, 10, 20 sek.

Screen-Shot-2016-01-12-at-11.31.04-AM

Jeżeli spędziłbyś cały dzień oglądając 20 sekundowe reklamy przez 24h to byś zarobił 0.0216BTC, czyli na dzień dzisiejszy to jakieś $9.

Bitcoin Faucets (około $0.054 na godzinę)

Tak zwane „kranki Bitcoinowe” rozdają Bitcoin w zamian za obejrzenie reklam albo cogodzinne losowanie.

Bonusbitcoin – jest to kran który pozwala zgarniać Bitcoin co 15 minut. Posiada również link który możemy polecić naszym znajomym i jeśli oni będą korzystać z tego kranu to otrzymasz 50% ich zarobku.

Gry

Niektóre strony takie jak daliengames.com rozdają Bitcoin za czas spędzony grając w gry w przeglądarce. Jeśli lubisz gry online i chcesz jeszcze dodatkowo zagrnąć kilka satoshi to ta opcja wydaje się być ciekawa. Aby móc zacząć zgarniać Satoshi musisz zalogować się za pomocą swojego Facebooka.

Untitled

CoinBrawl która jest grą RPG (coś jak Tibia) oraz Chopcoin.

2. Pożyczki Bitcoin

Jeżeli masz już dość pokaźną sumkę Bitcoin i chciałbyś ją zwiększyć to możesz udzielić pożyczki komuś kto potrzebuje funduszy na swój projekt związany z krypto walutami. Po upływie jakiegoś czasu dostajemy nasze Bicoin + odsetki.

Musisz wiedzieć dwie rzeczy na temat udzielania pożycze

  1. Pożyczki Bitcoin mogą przynieść duży zwrot z odsetek
  2. Pożyczki Bitcoin są NIEBEZPIECZNE

Niektórzy ludzie mogą uciec z twoimi Bitcoin i w ten sposób albo stracisz wszystko co zainwestowałeś albo będziesz musiał tych ludzi ścigać, dlatego ważne jest żeby inwestować tylko w projekty które wyglądają wiarygodnie i mają najmniejszą szansę porażki.

Jednym z portali który oferuje takie usługi jest Bitbond.

3. Kopalnie Bitcoin

Kopanie Bitcion nie jest najłatwiejszym sposobem pozyskania monet, wymaga to wiele czasu i pieniędzy. Więcej o kopaniu i opłacalności kopania możesz poczytać w moim poprzednim artykule. Wydobywanie Bitcoina  na własną rekę wymaga drogiego sprzętu oraz taniej elektryczności (najlepiej darmowej) aby mieć jakiś zysk.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na  wydoywanie Bitcoina to powinineś spróbować „cloud-mining” który pozwala wypożyczyć kogoś koparki za opłatą. Genesis Mining jest najpopularniejszym serwisem tego typu który oferuje kopanie Bitcoin oraz innych altcoinów takich jak Etherunm czy Litecoin.

Jeżeli Chcesz dołaczyć do Genesis Mining użyj tego kodu 5JfqHv a dostaniesz 3% zniżki na zakup twojego kontraktu. Ceny zaczynają się od 30$ i dostępne formy płatności to  karta kredytowa, przelew bankowy, kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash.

4. Bitcoin Giełda

Granie na giełdzie Bitcoin jest prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem na zarobienie kilku monet. W wielkim skrócie cały proces polega na wymianie jednej waluty na drugą kiedy cena kupowanej/sprzedawanej waluty jest przychylna dla Ciebie. Przykład: kupujesz BTC za dolary, czekasz aż urośnie cena BTC, sprzedajesz BTC  i zgarniasz profit. Oczywiście to jest wielkie uproszczenie całego schematu, istnieje wiele różnych sposobów tradowania, ale i tak wszystko sprowadza się do idei „kup tanio, sprzedaj drogo”. Na dzień dzisiejszy istnieje wiele giełd, które pozwalają na wymianę walut oto kilka z nich:

BitBay – Największa Polska giełda Bitcoin, która pozwala handlować Bitcoin, Ether, Litecoin, Lisk. Giełda ta akceptuje karty kredytowe, przelewy bankowe, lub wpłaty na poczcie jako formy płatności. Jest to również dobrze zabezpieczona giełda, która pozwala chroni swoich użytkowników używając dwuskładnikowego uwierzytelnienia mailowego lub Google Authenticator.

Poloniex – jest to chyba najpopularniejsza giełda na świecie która specjalizuje się w wymianie BTC na inne altcoiny. Poloniex pozwala również udzielać pożyczek BTC przez co ludzie którzy preferują bardziej stabilny sposób pozyskiwania Bitcoin mogą skorzystać z tej opcji gdyż cały proces jest zautomatyzowany i zawsze dostajemy nasze BTC + naliczenia z powrotem.

LocalBitcoins – jest to peer-to-peer giełda w której wymiana BTC na pieniądze jest prowadzona bezpośrednio pomiędzy dwoma użytkownikami. Użytkownicy zakładają ogłoszenia na stronie i podają cenę oraz metodę płatności za BTC. Istnieje wiele różnych metod płatności, począwszy od przelewów bankowych, Paypal, karta kredytowa, czy też gotówka.

5. Programy Partnerskie

Programy partnerskie pozwalają promować produkt związany z krytpowalutami w zamian za mały procent ze sprzedaży produktu. Dla przykładu ja promuje polską giełdę Bitbay i w zamian dostaje trochę profitu za każdego członka który dołączy z mojego linku i będzie aktywnie handlował kryptowalutami. Programy partnerskie są idealną opcją dla ludzi którzy prowadzą blogi i chcą promować kogoś produkty w swoich postach.

6. Hazard

Hazard jest kolejną opcją na której można zarobić BTC, jednakże jest to najniebezpieczniejsza opcja zarobku. Chyba nie muszę za bardzo tłumaczyć na czym polega hazard, ale w skrócie jest to forma obstawiania zakładów/gier za BTC. W 90% przypadków ludzie tylko tracą pieniądze na hazardzie i z tej właśnie racji szczerze odradzam tą opcję zarobku jeśli istnieją lepsze metody pozyskiwania Bitcoin.

Nie Ma Łatwego Sposobu Zarobku

sssss

Jak już wspomniałem na początku tego artykułu, nie ma łatwego i szybkiego sposobu na zarobienie Bitcoin. Nie ma czegoś takiego jak „darmowy” Bitcoin, każda z wymienionych powyżej opcji wymaga jakiegoś rodzaju pracy lub też kapitału inwestycyjnego.

Zarabiaj Pasywnie Na Kopaniu Krypto

Dodaj komentarz